Walsin Technologies WR01X102 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 1000ohm, 15V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 6 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR01X102 JDL fournies par ses distributeurs.
01005 1K0 5% Resistor
RES 1K OHM 5% 01005