Walsin Technologies WQCW1608Z0G22NPB
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0603
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 7 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WQCW1608Z0G22NPB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 0603,22nH,G,38Q,0.7A
FIXED IND 22NH 700MA 190 MOHM