Walsin Technologies WQCW1005Z0J27NTB
General Purpose Inductor, 0.027uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WQCW1005Z0J27NTB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 0402 27nH,J,24Q,0.4A
FIXED IND 27NH 400MA 300 MOHM