Walsin Technologies WQAC291AZ0JT02PB
General Purpose Inductor, 0.005uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1412
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WQAC291AZ0JT02PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 5NH 4A 1.8 MOHM SMD
Coil Air SMD 291A,5.0nH,J,140Q