Walsin Technologies WQAC291AZ0GT02PB
General Purpose Inductor, 0.005uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1412
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WQAC291AZ0GT02PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 5NH 4A 1.8 MOHM SMD
Coil Air SMD 291A,5.0nH,G,140Q