Walsin Technologies WLSS316PZ0N330PB
General Purpose Inductor, 33uH, 30%, 1 Element, SMD, 1515
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLSS316PZ0N330PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 33UH 320MA 675 MOHM
Assembly Power Ind 316P 33uH ±30%