Walsin Technologies WLSS316PZ0N220PB
General Purpose Inductor, 22uH, 30%, 1 Element, SMD, 1515
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLSS316PZ0N220PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 22UH 400MA 430 MOHM
Assembly Power Ind 316P 22uH ±30%