Walsin Technologies WLSS316PZ0N1R5PB
General Purpose Inductor, 1.5uH, 30%, 1 Element, SMD, 1515
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLSS316PZ0N1R5PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1.5UH 1.55A 52 MOHM
Assembly Power Ind 316P 1.5uH ±30%