Walsin Technologies WLSS316PZ0N100PB
General Purpose Inductor, 10uH, 30%, 1 Element, SMD, 1515
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLSS316PZ0N100PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 10UH 550MA 210 MOHM
Assembly Power Ind 316P 10uH ±30%