Walsin Technologies WLSS214PZ0N6R8PB
General Purpose Inductor, 6.8uH, 30%, 1 Element, SMD, 1212
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLSS214PZ0N6R8PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 6.8UH 920MA 213 MOHM
Assembly Power Ind 214P 6.8uH ±30%