Walsin Technologies WLSS214PZ0N3R9PB
General Purpose Inductor, 3.9uH, 30%, 1 Element, SMD, 1212
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLSS214PZ0N3R9PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 3.9UH 1.12A 138 MOHM
Assembly Power Ind 214P 3.9uH ±30%