Walsin Technologies WLSS214PZ0N1R8PB
General Purpose Inductor, 1.8uH, 30%, 1 Element, SMD, 1212
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLSS214PZ0N1R8PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1.8UH 1.8A 75 MOHM SMD
Assembly Power Ind 214P 1.8uH ±30%