Walsin Technologies WLSS214PZ0N1R5PB
General Purpose Inductor, 1.5uH, 30%, 1 Element, SMD, 1212
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLSS214PZ0N1R5PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1.5UH 2A 63 MOHM SMD
Assembly Power Ind 214P 1.5uH ±30%