Walsin Technologies WLSS127PZ0M821LB
General Purpose Inductor, 820uH, 20%, 1 Element, SMD, 4747
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLSS127PZ0M821LB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 820UH 600MA 1.64 OHM
Assembly Power Ind 127P 820uH ±20%