Walsin Technologies WLSS125PZ0N1R3LB
General Purpose Inductor, 1.3uH, 30%, 1 Element, SMD, 4747
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLSS125PZ0N1R3LB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1.3UH 8A 12 MOHM SMD
Assembly Power Ind 125P 1.3uH ±30%