Walsin Technologies WLSS125PZ0M390LB
General Purpose Inductor, 39uH, 20%, 1 Element, SMD, 4747
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLSS125PZ0M390LB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 39UH 2A 68 MOHM SMD
Assembly Power Ind 125P 39uH ±20%