Walsin Technologies WLQC2222H0JR27LB
General Purpose Inductor, 0.27uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4622
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLQC2222H0JR27LB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 270NH 4.3A 12.5 MOHM
SMD Square Coil 2222 270nH ±5%