Walsin Technologies WLQC2222H0JR16LB
General Purpose Inductor, 0.16uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 2922
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 8 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-3.33%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLQC2222H0JR16LB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 160NH 5.7A 8.25 MOHM
SMD Square Coil 2222 160nH ±5%
COIL AIR CORE 0.16NH 5% SMD