Walsin Technologies WLQC1111H0J33NLB
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1111
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLQC1111H0J33NLB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 33NH 4.8A 9.5 MOHM SMD
SMD Square Coil 1111 33nH ±5%