Walsin Technologies WLQC1111H0G36NLB
General Purpose Inductor, 0.036uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1111
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLQC1111H0G36NLB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 36NH 4.8A 9.8 MOHM SMD
SMD Square Coil 1111 36nH ±2%