Walsin Technologies WLQC1111H0G27NLB
General Purpose Inductor, 0.027uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1111
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLQC1111H0G27NLB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 27NH 5.5A 8.1 MOHM SMD
SMD Square Coil 1111 27nH ±2%