Walsin Technologies WLQC0806Z0J8N9PB
General Purpose Inductor, 0.0089uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0706
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLQC0806Z0J8N9PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 8.9NH 2.9A 7 MOHM SMD
SMD Square Coil 0806 8.9nH ±5%