Walsin Technologies WLQC0806Z0J5N5PB
General Purpose Inductor, 0.0055uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0705
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLQC0806Z0J5N5PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 5.5NH 2.9A 3.4 MOHM
SMD Square Coil 0806 5.5nH ±5%