Walsin Technologies WLPN303015M100PB
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz 0.87A 0.276Ohm DCR 1212 T/R
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 7 ans
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+30.34%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLPN303015M100PB fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, SMD, 1212
SMD Power Choke 10uH/870mA; 0,276Ohm; ±20%; 3x3x1,5mm
Power Inductor 303015 10uH ±20%