Walsin Technologies WLPM706630MR68LC
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz 15.5A 0.0055Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLPM706630MR68LC fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 2926
FIXED IND 680NH 15.5A 5.5 MOHM
Power Ind 706630 0.68uH ±20%