Walsin Technologies WLPM706630MR47LC
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.47uH 20% 100KHz 17.5A 0.0042Ohm DCR T/R
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLPM706630MR47LC fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 2926
FIXED IND 470NH 17.5A 4.2 MOHM
Power Ind 706630 0.47uH ±20%