Walsin Technologies WLPM444220MR68LC
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 1816
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLPM444220MR68LC fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 680NH 6A 18 MOHM SMD
Power Ind 444220 0.68uH ±20%