Walsin Technologies WLPM444220MR22LC
General Purpose Inductor, 0.22uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 1816
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLPM444220MR22LC fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 220NH 9A 6.6 MOHM SMD
Power Ind 444220 0.22uH ±20%