Walsin Technologies WLPM444220M5R6LC
General Purpose Inductor, 5.6uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 1816
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLPM444220M5R6LC fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 5.6UH 1.8A 115 MOHM