Walsin Technologies WLPM444220M1R5LC
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 1816
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 6 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLPM444220M1R5LC fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1.5UH 4A 46 MOHM SMD
Power Ind 444220 1.5uH ±20%