Walsin Technologies WLPM131365MR47LC
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 5350
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 7 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLPM131365MR47LC fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 470NH 41A 1.2 MOHM SMD