Walsin Technologies WLPM131350MR47LC
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 5350
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 7 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLPM131350MR47LC fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 470NH 38A 1.3 MOHM SMD