Walsin Technologies WLPM131350M5R6LC
General Purpose Inductor, 5.6uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 5350
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 7 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLPM131350M5R6LC fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 5.6UH 11.5A 16.5 MOHM