Walsin Technologies WLPH252010MR68PP
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, SMD, 1008
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 7 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLPH252010MR68PP fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 680NH 3.06A 44 MOHM