Walsin Technologies WLPH252010MR47PS
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, SMD, 1008
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-03-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLPH252010MR47PS fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 470NH 4.4A 29 MOHM SMD