Walsin Technologies WLPH252010MR47PP
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, SMD, 1008
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 7 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLPH252010MR47PP fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 470NH 3.51A 32 MOHM