Walsin Technologies WLPH252010MR33PP
General Purpose Inductor, 0.33uH, 20%, 1 Element, SMD, 1008
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 7 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLPH252010MR33PP fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 330NH 4A 26 MOHM SMD