Walsin Technologies WLPH252010M1R5PP
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, SMD, 1008
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 7 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLPH252010M1R5PP fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1.5UH 2.25A 91 MOHM