Walsin Technologies WLFW2012Z0K8R2PB
General Purpose Inductor, 8.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLFW2012Z0K8R2PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 8.2UH 250MA 2.55 OHM
Fert Chip Wire Ind2012(0805) 8.2uH ±10%