Walsin Technologies WLFW2012Z0K1R2PB
General Purpose Inductor, 1.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLFW2012Z0K1R2PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1.2UH 800MA 750 MOHM
Fert Chip Wire Ind2012(0805) 1.2uH ±10%