Walsin Technologies WLFW2012Z0J100PB
General Purpose Inductor, 10uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 7 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLFW2012Z0J100PB fournies par ses distributeurs.
Ferrite CWire 2012(0805) 10uH ±5%
FIXED IND 10UH 200MA 3.45 OHM