Walsin Technologies WLFM201609M1R5PP
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0806
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 7 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-10-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLFM201609M1R5PP fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1.5UH 1.2A 110 MOHM
Multi-Layer Power 201609(0806) 1.5uH±20%