Walsin Technologies WLFM201205M1R5PP
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLFM201205M1R5PP fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1.5UH 700MA 260 MOHM
Multi-Layer Power 201205(0805) 1.5uH±20%