Walsin Technologies WLFI2012Z0MR56PB
General Purpose Inductor, 0.56uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLFI2012Z0MR56PB fournies par ses distributeurs.
Ferrite Chip 2012(0805) 0.56uH ±20%
FIXED IND 560NH 150MA 750 MOHM