Walsin Technologies WLFI2012Z0M82NTB
General Purpose Inductor, 0.082uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLFI2012Z0M82NTB fournies par ses distributeurs.
Ferrite Chip 2012(0805) 82nH ±20%
FIXED IND 82NH 300MA 200 MOHM