Walsin Technologies WLFI2012Z0M68NTB
General Purpose Inductor, 0.068uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLFI2012Z0M68NTB fournies par ses distributeurs.
Ferrite Chip 2012(0805) 68nH ±20%
FIXED IND 68NH 300MA 200 MOHM