Walsin Technologies WLFI2012Z0M47NTB
General Purpose Inductor, 0.047uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLFI2012Z0M47NTB fournies par ses distributeurs.
Ferrite Chip 2012(0805) 47nH ±20%
FIXED IND 47NH 300MA 200 MOHM