Walsin Technologies WLCW4532Z0GR18PB
General Purpose Inductor, 0.18uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1813
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW4532Z0GR18PB fournies par ses distributeurs.
C-Wire Ind (4532)1812 180nH,G,80Q,1.15A
FIXED IND 180NH 1.15A 110 MOHM