Walsin Technologies WLCW4532Z0G1R2PB
General Purpose Inductor, 1.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1813
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW4532Z0G1R2PB fournies par ses distributeurs.
C-Wire Ind (4532)1812 1200nH,G,62Q,0.48A
FIXED IND 1.2UH 480MA 1.2 OHM