Walsin Technologies WLCW3225Z0G47NPB
General Purpose Inductor, 0.047uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 2 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-12-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW3225Z0G47NPB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind (3225)1210,47nH,G,60Q,0.6A
FIXED IND 47NH 600MA 80 MOHM SMD